בעצם יש דברים כאלה

6:00 בבית משפחת סימונס, מסיימים להתארגן עם כוס קפה (כי 6 שעות שינה זה לא הרבה) ויוצאים לדרך בכיוון כפ"ס. בדרך לשם יגאל התחיל לשמוע רעשים מחשידים מכיוון השרשרת שלו. עכשיו חשדנו ועברנו דרך "ענק האופניים" שהיה על הדרך, שם הוחלפה השרשרת הישנה באחת חדשה מתוצרת KMC (מה זה? אם מישהו מכיר שייתן חוות דעת) והמשכנו לרכב דרך מקורות הירקון, חצינו את הירקון, פעם ברכיבה ופעם בגשר צר אשר גרר אותנו לפירוק האקספדישן על מנת לעבור. רכבנו מעט לאורך כביש 6 ועצרנו להפסקת צהריים בגבעת כ"ח, בה נקבע היעד לסיום היום- שער הגיא.

המשכנו דרך קריית שדה התעופה, ראינו הרבה מטוסים נוחתים (בקרוב אצלנו) ולבסוף הגענו ליער בן שמן, מתחילים לטפס. ביער, ביער, ביער נרכב נרכב, ומשום מה, בזויות מטורפות, הרבה עליות, ירידות (מיותרות) ועוד עליות והגענו ל-150 מטר בגובה. לאחר חציית כביש 443 (15 דקות פחות או יותר לוקח הסיפור הזה) סיימנו את הטיול החביב ביער בן שמן והגענו, עם רדת החשיכה למושב גימזו (מבולבלים? גם אנחנו היינו).

אנשי המושב היו נחמדים ונעימים במיוחד ולאחר כ-5 דקות רכיבה בתוך המושב קיבלנו המלצה על זולה אשר מופעלת ע"י דידי לרווחת מטיילי ישראל. (נכון, זה לא שער הגיא אבל נסביר על זה מחר). מסתבר שבמושב קטן כזה כולם מכירים את כולם ורק היינו צריכים להגיד "דידי" וכבר ידענו מי הוא, איפה הוא עכשיו ואיפה הוא יהיה בעוד 10 דקות. פגשנו את דידי והוא לקח אותנו אל הזולה, אשר נמצאת ליד בית הוריו (שם יש מקלחת ושירותים), בזולה 3 מיטות, ברז מים, תאורה, כובדנו בוופלים ומיץ וקיבלנו אישור כניסה למקלחת.

ושוב יצא שהלכנו לישון, על מיטה, במקום מסודר, אחרי מקלחת באדיבותו של תושב מקומי.. מסתבר שיש דברים כאלה!

נ.ב.  צר לנו אך מפאת חוסר תפקוד הספידומטר של תום הנתון היחיד שיש לנו מהיום הוא- 54 ק"מ. לא לדאוג, החל ממחר יש נתונים מהספידומטר של איתי שטופל ועובד פיקס.

לילה טוב

Popularity: 4% [?]

Related posts:

 1. אין דברים כאלה

3 תגובות על ”בעצם יש דברים כאלה“

 • רויטל כתב:

  טוב, אין ספק שדרככם רוויה בתקלות, עליות מורדות והרבה אנשים טובים בדרך!
  תענוג לשמוע…
  אני מקווה שבבוא הימים, גם אתם תלינו אצלכם בבית/חצר/מלונה רוכבים ומטיילים צעירים אחרים (בהנחה שהש"ג של חדרה ירשה… :) )

  אל תאבדו את האמונה, אתם בדרך הנכונה (אל הדרום)
  כל הכבוד לכם!!!

  תמשיכו להנות, לפדל ולפגוש אנשים נחמדים!

  המשך דרך צלחה

 • אמאלונה כתב:

  אלף תודות למשפחת בימונס המדהימה שאירחה את ילדינו,
  שתהיה לכם שנה מקסימה!

 • מאור כתב:

  דידי= ידידיה גלעדי??

הוספת תגובה